Výroba

Údržba forem

Naše bezmála desetileté zkušenosti při výrobě a provozování vstřikovacích forem nám umožňují nabídnout našim zákazníkům výhodu v podobě neomezeného bezplatného servisu jejich forem. Pokud se přece jenom něco pokazí, jsme schopni provádět drobné opravy sami. Větší pak v kooperaci s nástrojárnou. Vždy však tak, aby termín ani kvalita nebyly dotčeny.

 

Malé výrobní série

Pro malé výrobní série do 40 000 cyklů máme pro své zákazníky k dispozici univerzální rám, do kterého Vám zhotovíme duralové vložky. Náklady na tyto vložky jsou v porovnání s náklady na formu drasticky nižší při stejné kvalitě výlisku.

Naší hlavní činností je zakázková výroba OEM komponentů pro zdravotnictví v čistých prostorách splňujících požadavky ISO 8 dle ISO 14644-1, resp. třídy D dle klasifikace GMP EU.

Výhodou, kterou nabízíme je maximální flexibilita. Potřebujete výlisek ve Vaší firemní barvě? Žádný problém. Potřebujete výlisek, který nikdo jiný nenabízí? Žádný problém. Potřebujete běžný OEM výlisek z netradičního materiálu v netradiční barvě? Žádný problém. Potřebujete kvalitu? Již nemusíte dále hledat, jsme tu my.

Naší hlavní činností je zakázková výroba OEM komponentů pro zdravotnictví v čistých prostorách splňujících požadavky ISO 8 dle ISO 14644-1, resp. třídy D dle klasifikace GMP EU. Výhodou, kterou nabízíme je maximální flexibilita. Potřebujete výlisek ve Vaší firemní barvě? Žádný problém. Potřebujete výlisek, který nikdo jiný nenabízí? Žádný problém. Potřebujete běžný OEM výlisek z netradičního materiálu v netradiční barvě? Žádný problém. Potřebujete kvalitu? Již nemusíte dále hledat, jsme tu my. Zpracováváme všechny typy termoplastů od PE, přes ABS, PA, po TPE, POM, PET, apod. Podkladem pro nabídku může být skica, vzorek, výkres nebo model. Na jejím základě Vám rádi vypracujeme nabídku na výrobu formy a vstřikované díly. Součástí naší práce je i konstrukce výlisku, formy, prototypování a nultá série. V průběhu kontraktu bude o Vaši formu postaráno tak, abychom Vám mohli nabídnout neomezený bezplatný servis formy. Pro výrobu malých výlisků používáme speciální malé přesné moderní plně hydraulické vstřikovací lisy, které vyžadují malé formy, jejichž cena je 1/2 - 2/3 ceny velkých, klasických forem a které dovolují kalkulovat nízké provozní náklady při špičkové kvalitě. Tyto malé formy se navíc vyznačují velmi vysokou životností. V současnosti vyrábíme i na formách, které překročily již 15 000 000 cyklů. Sériovost výrobků prakticky není omezena a současné požadavky zákazníků se pohybují mezi 5 000 kusů/rok a 1,5 milionu kusů/měsíc.